Biura i Gabinety

Firma Akan specjalizuje się między innymi w projektowaniu i produkcji stylowych mebli bibliotecznych o wysokim standardzie wykonania. Aranżujemy powierzchnie wielometrowe jak również podejmujemy się realizacji pojedynczych regałów. Ekskluzywne biblioteki inspirowane wnętrzami wiktoriańskiej Anglii, klimatem wiejskich posiadłości czy też skandynawskim minimalizmem odzwierciedlą indywidualny charakter każdego wnętrza.

 

Współpracujący z nami architekci tchną życie w każdą pustą przestrzeń poprzez zaprojektowanie ponadczasowej aranżacji, zaś rzemieślnicy wykonają nawet najbardziej skomplikowany projekt z chirurgiczną precyzją. Znajomość historii sztuki, ręcznie wykonane detale oraz tradycyjne metody wykończenia mebli gwarantują, że stworzymy dla Państwa stylową bibliotekę.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pokaźne księgozbiory, cenne i ulubione książki zasługują na odpowiednią ekspozycję i oprawę – dlatego nasze meble są idealnym dopełnieniem historii zawartych na ich kartach. Zdajemy sobie również sprawę, że w zaciszu tak zaaranżowanych przestrzeni łatwo będzie oddać się marzeniom podczas czytania ulubionej powieści czy też skupić się na zgłębianiu już posiadanej wiedzy.

Biura i gabinety - galeria

Scroll to Top